אנא מלאו את הטופס עבור כל משתתף:

טופס יצירת קשר

כוכבית הינה שדה חובה

Error

שאלות נפוצות

  1. איך מתחילים להרוויח CASHBACK?

זה ממש פשוט! מאתרים עסק חיפאי שמשתתף במבצע חיפה CASHBACK באתר שלנו או באפליקציית איזי תחת חיפוש Haifa Cash Back, מגיעים לבית העסק, רוכשים ומשלמים עם כרטיס אשראי מקבוצת ישראכרט או אמריקן אקספרס. מגיעים לצבירה של 1000 ש"ח ברכישות בעסקים החיפאים שמשתתפים בתכנית ואוטומטית מקבלים חזרה 50 ש"ח לכרטיס. ההטבה הינה חד-פעמית לתקופת הפיילוט ותקפה לכרטיס אשראי בלבד.

  1. איפה אוכל לראות עדכון על הצבירה שלי?

בדו"ח החודשי של כרטיס האשראי יצויין כמה צברתם עד מועד הנפקת הדו"ח. עם הגעתכם לרכישות בסך 1000 ש"ח, המערכת תדע אוטומטית לזכות אתכם ב 50 ש"ח חזרה לכרטיס האשראי במועד החיוב הבא.

  1. האם אפשר לצבור לטובת ה CASHBACK עם רכישות שהתבצעו לפני התכנית?

לצערנו לא, הצבירה הינה על רכישות שהתבצעו מיום עליתה לאויר של תכנית חיפה CASHBACK. אך ראו את הצד החיובי, מעתה רוכשים בעסקים חיפאים ומרוויחים יותר!

  1. איך אדע שהרכישה שביצעתי נחשבת לצבירה?

עם סיום הרכישה תישלח אליכם הודעת סמס שזכיתם להנות מצבירה לטובת תכנית חיפה CASHBACK.

  1. איך אקבל את הכסף חזרה?

עושים לכם את החיים קלים - לאחר צבירת סך של 1000 ש"ח בעסקים חיפאים שמשתתפים בתכנית חיפה CASHBACK, אוטומטית יתבצע זיכוי לכרטיס האשראי מקבוצת ישראכרט, אין צורך בפעולה מצידכם.

  1. האם המידע שלי מוגן?

אנו יודעים כמה חשובה לכם הפרטיות שלכם!! ולכן המידע האישי שלכם נשאר שמור במערכות המאובטחות של חברת כרטיסי האשראי ואינו מועבר הלאה. אנו צריכים רק לדעת שאתם רוכשים ונהנים מתכנית חיפה CASHBACK – זו מטרתנו! נשמח לקבל את הפידבק שלכם באתר וברשתות החברתיות