כלום!

ההרשמה וההשתתפות בתכנית הינם ללא עלות לבעלי העסק!
הרווח הוא כולו של העסק, גם ללא עלות וגם להנות מהטבות וכלים שיווקיים מוגברים וחשיפה שיווקית בתקשורת.

תשלום הקאשבק ממומן על ידי קרן ייעודית של החברה הכלכלית לחיפה.

 

שנת 2020 היתה שנה מטלטלת, עם סגרים והגבלות, קשיים והמון אי וודאות. זו הסיבה שהביאה אותנו להקים את המיזם חיפה Cash Back – לעודד את התושבים לחזור לקנות בעסקים, בחנויות ובמסעדות ולהניע מחדש את כלכלת העיר.

באמצעות התוכנית חיפה Cash Back נעודד את חזרת הלקוחות לרכוש בעסקים אלו ויחד ניצור סולידריות חברתית חיפאית במטרה להגדיל את הרכישה בעסקים הקטנים והגדלת נפח התנועה בהם. בנוסף אנו רואים ערך רב בייצור מכפיל כוח גם בהנגשת מידע וידע לעסקים במגוון תחומים.

נקדים ונאמר שההצטרפות לתוכנית היא ללא עלות!

התוכנית מיועדת לעסקים קטנים עד בינוניים חיפאיים (הממוקמים בחיפה) שמרכז פעילותם הוא מסחר וקימעונאות.  עסקים אשר נפגעו משמעותית במהלך הקורונה בעקבות הסגרים שהוטלו על המסחר והינם מוגדרים עסק שנפח פעילותו עומד על עד 200 מיליון ש״ח. את כל הקריטריונים ניתן למצוא בתקנון התכנית.

התנאים מהתקנון:

  1. עסק חיפאי בעל כתובת חיפאית ברשם החברות או ברשויות המס. 
  2. עסק מתחום המסחר והקמעונאות בלבד.
  3. עסק שנחשב קטן עד בינוני, שהיקף המחזור השנתי שלו אינו עולה על 200 מ' ש"ח בשנה.
  4. עסק שנפגע כתוצאה מהנחיות הממשלה לתקופת משבר הקורונה ואשר נסגר לקבלת קהל או פעילותו הצטמצמה בלמעלה מ 40%  מממחזור הפעילות השנתי שלו.
  5. עסק המקבל תשלום עבור שירותים או מוצרים בכרטיסי אשראי.

המנגנון של חיפה Cash Back מאפשר ללקוחות לבצע רכישות בעסקים המשתתפים בפרויקט (רכישה פיזית בבית העסק) באופן מצטבר. (הצבירה של הרכישות מנוהלת ע״י חברת האשראי) לאחר שהלקוח הגיע ליעד הצבירה (1000 ש״ח) יזוכה חשבונו בסכום של 50 ש״ח. אנו נעודד את הלקוח לרכוש בסכום הזה בעסקים הקטנים המשתתפים בפרויקט.

בשלב הפיילוט ישתתפו כרטיסי אשראי של קבוצת ישראכרט (המופיעים בתקנון) והזיכוי יהיה חד פעמי לכל כרטיס אשראי/משתמש.

ההשתתפות בתכנית חיפה CASHBACK הינה ללא עלות לבעלי העסקים. מימון ההחזרים הכספיים למחזיקי כרטיסי האשראי מבוצע תודות לתקציב ייעודי שהוקצב לתכנית על ידי החברה הכלכלית לחיפה בע"מ.

חברנו לחברת איזי (Easy.co.il) פלטפורמת חיפוש העסקים המובילה בישראל. בתוך האתר שלנו או באפליקציה Easy יצרנו עמוד יעודי לפרויקט חיפה Cash Back וכל לקוח שיחפש חיפה Cash Back ימצא אותך ברשימת העסקים המשתתפים בפרויקט או לחילופין ניתן להיכנס לרשימת העסקים המלאה כאן

כדי לייצר ערך מוסף לפעילות, כל עסק אשר יתפוס בעלות באיזי על העסק שלו, יקבל קופון הצטרפות על סך 200 ש"ח מטעם החברה הכלכלית לחיפה לטובת קידום העסק.

כמו כן, הנכם מוזמנים להנגיש ללקוחות שלכם את השתתפותכם בתוכנית, לצורך כך תקבלו מדבקה לשים בכניסה וחומרים שיווקיים נוספים כדי להגביר את החשיפה והיקף משתתפי התכנית ולעודד את הגדלת הרכישות מהמוצרים שלכם ולעזור לעסקים אחרים בחיפה.

ממלאים את טופס הרישום.

הנתונים מגיעים אלינו לצרכי בקרה ובסיומה עסק שעומד בקריטריונים ומאושר להשתתפות מקבל הודעה על הצטרפותו לתכנית.

זהו, העסק שלכם הצטרף לתוכנית.

 

בעלי עסקים חיפאים, איזה כיף שהגעתם לפה!

תשאירו פרטים ונדאג להכניס אתכם למאגר המשתתפים:

טופס יצירת קשר

כוכבית הינה שדה חובה

Error